• Projekt „Sięgajmy gwiazd”

• Gmina Szczytno
            Fundacja Animowania Rozwoju i Aktywności zapraszają
            Uczniów Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Szymanach
            do udziału w projekcie dofinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego

„Sięgajmy gwiazd”

Uczniów zapraszamy do udziału w następujących zajęciach: English for everyone, robotyka i my – zajęcia z robotyki i programowania, kreatywne Szymany – zajęcia plastyczne, zajęcia teatralne, muzyka wokół nas – zajęcia instrumentalno-wokalne.
            W ramach zajęć odbędą się wycieczki edukacyjne do: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie Ogrodów Markiewicz w Marcinkowie, Teatru Narodowego w Warszawie, Teatru Lalek w Olsztynie, Filharmonii w Olsztynie, Teatru muzycznego w Warszawie, Muzeum Chopina w Warszawie i Żelazowej Woli.
            W ramach projektu zostanie wyposażona pracownia językowa oraz zostaną zakupione nowe pomoce dydaktyczne, m.in. monitory interaktywne, laptopy, podłoga interaktywna, Lego Mindstorms EV3.

Rekrutacja trwa od 30 sierpnia 2021 r. do 15 września 2021 r.
            Chęć udziału w projekcie można zgłosić poprzez formularz rekrutacyjny dostępny na stronie www.rekrutacja.faria.pl

Regulamin rekrutacji dostępny jest w Szkole Podstawowej im.
            Mikołaja Kopernika w Szymanach.
            Dodatkowe informacje można uzyskać za pośrednictwem poczty elektronicznej: sp.szymany@ug.szczytno.pl

W projekcie istnieje możliwości skorzystania z usług dostępowych
            np. tłumacza języka migowego lub asystenta osoby z niepełnosprawnością.

Spotkanie_informacyjne_prezentacja.ppt